Teknomed Medikal Ltd.Şti. - Medikal Sistemleri
Pazartesi - Cumartesi 09:00-18:00
0224 441-4303

Kurumsal

Vizyonumuz

Firmamızın yurt içi pazarda etkinliğini ve verimliliğini arttırmak amacıyla kendi uzmanlık alanımızda kendi yöntemlerimiz sürekli geliştiren teknoloji yarışında müşteri memnuniyetini üst seviyelerde karşılayarak, Ülkemizin güvenilir ve saygın kuruluşu arasında medikal araç ve gereç sektörün öncülüğünü yapamaktır.

Misyonumuz

Ürün ve hizmet kalitemizi gelişen teknoloji karşısında sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak, Güçlü bir iletişim ile müşterilerimize en iyi hizmeti en kısa sürede yerine getirerek aramızda duygusal bir bağ yaratmak ve müşteri sadakatini sağlamaktır.

Üretim

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır.

Kalite

Yinelenen bir sayfa içeriğinin okuyucunun dikkatini dağıttığı bilinen bir gerçektir. Lorem Ipsum kullanmanın amacı, sürekli 'buraya metin gelecek, buraya metin gelecek' yazmaya kıyasla daha dengeli bir harf dağılımı sağlayarak okunurluğu artırmasıdır.