HİZMETLERİMİZ

 
  • TSE-HYB
  • ISO 9001:2000
  • ISO 14001:2004
 

Hizmetlerimiz | Medikal Cihaz ve Ekipmanlar » LIKO

 Liko Golvo Hasta Lifti
Mobil lift ile baş üstü liftler arasında seçim yapmakta zorlanan kullanıcılar için ideal bir lifttir. Boyunun yüksek olması nedeni ile Golvo ile hasta rahatlıkla tuvalette ayakta durabilir. Ayrıca, yürüme egzersizinde kullanılmak üzere ekstra uzun kolçaklar mevcuttur.

Liko Viking M Hasta Lifti

Viking M Hasta Lifti hareket yeteneği kısıtlı hastaların, yatak, tekerlekli sandalye, tuvalet, banyo küveti gibi alanlar arasındaki taşınma işlemlerinde kullanılır.

Viking M Hasta Lifti ayrıca yere düşmüş hastaların güvenli bir şekilde yerden kaldırılması için en uygun araçtır.

Liko Uno 200 Hasta Lifti
Liko Uno 200 hasta taşıma lifti, hastayı yataktan kaldırma/yatırma, tekerlekli sandalye-yatak arası transfer ve tuvalete götürme/getirme gibi gündelik ihtiyaçların tamamını karşılayabilecek yapıdadır.

Liko Sabina Hasta Lifti

Sabina Hasta Lifti bir miktar hareket yeteneği olan hastaların, yatak, tekerlekli sandalye ve tuvaletlere oturtulup kaldırılmasında kullanılır.
Sabina Hasta Lifti kullanıldığında, ayağa kalkma ve oturma işlemlerinde hastanın gücü yettiği ölçüde fiziksel katılımı sağlanarak güvenli bir şekilde bedensel egzersiz yapması da sağlanır.

LikoLight Hasta Lifti
Çok yönlü kullanımı olan hafif bir taşıma sistemi

Kolaylıkla katlanabilen ve hafif bir mobil taşıma sistemine ihtiyacı olanlar için LikoLight ideal bir lifttir. Diğer taşıma sistemlerinden farklı olarak hızlı bir şekilde 3 parçaya ayrılması sebebi ile seyahat ederken rahatlıkla taşınabilir ve az yer kapladığı için kolayca saklanabilir.
 

Octostretch Sedye
Kullanımı pratik ve konforlu bir sedye
OctoStretch sedye hastaların yatay pozisyonda transferinin güvenli ve kolay bir şekilde yapılmasını sağlar. Ameliyathane, Yoğun Bakım ve X-ray Departmanında kullanıma uygundur. Ahtapot aparatın ve sedyenin uygulaması pratiktir ve muhafaza edildiğinde az yer kaplar.

Kilolu hastalar için : FlexoStretch Sedye
Ağır hastalar için mükemmel bir çözüm.

FlexoStretch; esnek ve farklı ihtiyaçlara çözüm sunması özelliği ile birçok hasta grubunda rahatlıkla kullanılabilen bir sedyedir. Azami taşıma kapasitesinin yüksek olması nedeni ile özellikle bariatrik hastalar için uygundur.


Yanık hastaları için: LikoStretch 600 IC Sedye
Özel ilgi gerektiren hastalar için.

LikoStretch 600 IC sedye yan taraflarında döndürülemeyen veya yatay kaldırmanın gerektiği durumlarda yanık hastalarında veya sırt yarası olan hastalarda endikedir.
 
LIKO Baş üstü liftleri

LIKO Baş üstü liftleri
3951152 Kb.